Madlo do kúpeľne a WC s prísavkami

Madlo, ktoré sa uchytí na stenu vďaka prísavkám, bez pomoci skrutiek.

VYRADENÝ
Pridané: 20.05.2018

Jednorázová objednávka,

Madlo s prísavkami je vhodné do kúpeľne, WC alebo sprchovacieho kúta. Je vyrobené z odolného plastu a je možné ho pripevniť na akýkoľvek pevný a hladký povrch ako je napríklad obklad, dlažba, sklo alebo kov.

Uchytí sa jednoducho pomocou prísaviek a nie je potrebné vŕtanie ani žiaden inštalačný materiál. Slúži ako pomoc pri uchytení počas vstávania, sadania alebo vystupovania z vane či zo sprchy.

Ďalšou výhodou madla je jeho mobilnosť - môžete ho použiť aj na cestách, keďže sa dá jednoducho zložiť, preniesť a znova upevniť.

Technické parametre madla:

Rozmery (dĺžka x šírka x výška) 29,5 x 11,5 x 8,5 cm
Priemer prísavky 9,5 cm
Priemer rukoväte 3,5 cm
Vzdialenosť medzi stenou a rukoväťou 4,5 cm
Nosnosť (pri vertikálnom uchytení) 65 kg
Nosnosť (pri naklonenom uchytení) 40 kg
Nosnosť (pri horizontálnom uchytení) 50 kg
Pomôže Vám pri

Chodúľka kĺbová skladacia UNIZDRAV

Kĺbová chodúľka skladacia je určená pre pacientov, ktorí majú obmedzenú pohyblivosť počas chôdze.

Toaletné kreslo nepojazdné UNIZDRAV

Toaletné kreslo nepojazdné sa používa ako náhrada WC pre pacientov s pohybovými problémami.

Lôžkový stolík k posteli bielosivý

Ľahko ovládateľný lôžkový stolík určený najmä pre ležiacich pacientov.

P2074

Madlo do kúpeľne a toalety od 30 do 80 cm

Protiskĺzové madlo je praktické tým, že po namontovaní na stenu je jeho vzdialenosť od steny len 4 cm.

P2063

Sedačka na vaňu s rukoväťou UNIZDRAV

Sedačka na vaňu s rukoväťou umožňuje ľahký a bezpečný prístup do vane a z vane.

Závesné sedadlo do vane UNIZDRAV

Pomôcka pri kúpaní a sprchovaní pacientom s obmedzenou pohyblivosťou.