Hrejivý termo vankúš - Detský Mäta

Kód skupiny: P1840

Hrejivý vankúš je prírodný produkt, ktorý priaznivo pôsobí na stuhnuté a bolestivé časti tela.

Kód skupiny:
Pridané: 11.05.2023

Tovar doručený na druhý deň.

Hrejivý termo vankúš slúži ako prostriedok na tlmenie bolesti a pomáha pri odbúravaní stresu a napätia. Je vhodný na domáce a liečebné použitie. Použité bylinky priaznivo pôsobia aj prinespavosti, nervozite a nervovej podráždenosti. Vankúš udržiava teplotu minimálne 40 minút v závislosti od vonkajších vplyvov.

Tepelná terapia alebo Termoterapia je prírodná metóda proti bežným formám svalovej a kĺbovej bolesti, ktorá využíva ,,suché teplo“ a pôsobí tak hĺbkovo do svalstva a tým svaly prekrvuje a uvoľňuje.

Termo vankúš sa dodáva v darčekovom balení.

Hrejivý termo vankúš - Detský Mäta

Účinky:

• prekrvuje a uvoľňuje svalstvo,
  • na studené končatiny: chladné nohy alebo ruky,
  • na boľavé kolená, kĺby, svaly, artritídu,
  • na menštruačné bolesti,
  • pri nachladnutí, prechladení,
  • na reumatizmus a dnu,
  • na vyhrievanie alebo prehrievanie krku, krčnej chrbtice, ramena, zápästia,
  • na bolesti chrbtice, seknutí krížov, prechladenie krížov,
  • na bolesť hlavy, stuhnutí šije,
  • pri problémoch s obličkami.

Návod na použitie:

Vankúšik vložte do mikrovlnej rúry na 2 - 2,5 min. podľa potreby - pri výkone 900 W a pri slabšom výkone mikrovlnej rúry opatrne čas predĺžiť. NEPREHRIEVAŤ DLHŠIE AKO STANOVENÝ ČAS ! Po vybratí je vankúš pripravený na použitie.

Materiál:

• 100 % bavlna.

Rozmery:

• 34 x 17,5 cm

Zloženie vankúša:

• Technologicky upravované obilie, bylinky, silica.
  • Bylinky: Mäta

Neurologické kladivko TAYLOR

Pomôcka na overovanie neurologického reflexu cez náraz šľachy.

OXY sprej

Sterilný sprej na podporu účinkov biolampy a obnovu funkcie poškodenej a suchej pokožky.

Walmark Marťankovia s Imunactivom 90 tabliet

Marťankovia s Imunaktivom na každodennú podporu imunity.

Biolampa MediLight

Biolampa MediLight je moderný a bezbolestný spôsob liečby rôznych ochorení, hojení rán a akné.

Infračervená lampa BEURER IL 11

Zdravotnícka pomôcka založená na princípe liečby svetlom so širokým spektrom uplatnenia.