Medzizubná kefka - TePe (0,45 mm)

Kompaktná kefka s praktickým, plastickým a integrovaným držiakom vytvorená tak, aby spĺňala vysoký štandard účelu a kvality.

Na sklade
Značka:
Pridané: 07.12.2022

Super ponuka, rýchle doručenie oručenie, veľká spokojnosť

Má drôtené jadro oblepené plastom, extra jemné štetinky a gumený kŕčok pre bezproblémový ohyb. Je jemná, šetrná, nedráždi ďasná. Účinne odstraňuje nečistoty a bakteriálny povlak v ťažko dostupných medzizubných priestoroch. Vhodná pre citlivé a traumatizované ďasná, parodontózu a implantáty.

Veľkosť:

0,45 mm

Obsah balenia:

Ústna hygiena - ako na zdravé zuby

Aby sme si zachovali zdravé zuby, musím predovšetkým dbať na prevenciu. Napriek tomu, že klasická zubná kefka je pre zubnú hygienu veľmi dôležitá, nestačí nám na odstránenie celého zubného povlaku, ktorý podporuje vznik baktérií a tým aj zubného kazu.

Zubné kefky - CURAPROX CS 5460 ultra soft, 3 ks

Inovatívne ultramäkké zubné kefky pre čistenie zubov.