Inhalátor CompAir NE-C801 OMRON

Kompresorový prístroj Omron na inhaláciu liečiva.

2 - 3 dni
Značka:
Pridané: 29.08.2021

veľké plus za rýchle doručenie

Inhalátor - CompAir NE-C801 OMRON je malý, tichý, ľahký prenosný kompresorový prístroj, ktorý slúži na inhaláciu liečiva. Zanecháva minimálne zostatkové množstvo liečiva.

Je vhodný predovšetkým pre astmatikov, alergikov, ale tiež pre ordinácie. Je vhodný na inhaláciu Vincentky.

Údržba je jednoduchá, je možná sterilizácia.

Obsah balenia

• prístroj
  • inhalačná súprava V.V.T
  • hadica
  • náustok
  • maska pre dospelých a deti
  • nosový násadec
  • vzduchový filter, 5 ks
  • Vincentka, 95 ml
  • sieťový zdroj
  • cestovné puzdro
  • návod na použitie
  • záručný list

Technické parametre

Spôsob nebulizácie kompresor
Nebulizačný výkon 0,3 ml/min.
Veľkosť produkovaných častíc 3µm
Objem nádobky na liečivo 7 ml
Zbytkové množstvo liečiva 0,7 ml
Váha 270 g
Rozmery (Š x V x H) 14,7 x 7,2 x 9,8 cm
Hlučnosť 46 dB
Príkon 12 W
Pomôže Vám pri

Inhalovanie - rýchla a účinná úľava od nádchy a kašľa

Chronické choroby dýchacieho ústrojenstva si vyžadujú dlhodobú liečbu normálne založenú na správnych liekoch a moderných liečebných postupoch vrátane inhalácie. Takto viete liečiť kašeľ aj bez chemických liekov a sladkých sirupov.

Inhalátor - chytrý pomocník pri liečbe dýchacích ciest

Astma, bronchitída, zápal dýchacích ciest, kašeľ - aj tieto nepríjemné ochorenia vie zmierniť inhalátor. Liečivo zmení na drobné kvapky, ktoré sa dostanú inhalovaním priamo na postihnuté miesto, čo urýchli liečbu. Ako sa používa a aké inhalátory existujú?

Germicídny žiarič PROLUX G® nástenný

Nástenný ventilátorový žiarič je účinná pomôcka na dezinfekciu vzduchu bez použitia chemikálií.

Detský kompresorový inhalátor - Star

Detský kompresorový inhalátor je určený na domácu liečbu dolných dýchacích ciest ako aj ľahkej astmy, alergie a pneumónie.

UV čistička vzduchu Therapy Air Smart

Inovatívna prenosná germicídna čistička vzduchu zaistí 99,9 % čistotu vzduchu v akomkoľvek interiéri.

Maska na inhalátor

Náhradná maska na inhalovanie liečiva.

Čistička vzduchu UNICLEAN s UVC lampou a smart WIFI ovládaním

Výkonná, tichá a zároveň vysokoúčinná čistička vzduchu nabitá inovatívnymi technológiami pre miestnosti do 61m2

Prenosný USB inhalátor s nebulizačnou funkciou

Prenosný inhalátor s nebulizačnou funkciou a rýchlym USB nabíjaním poskytuje pacientovi jedinečnú terapeutickú pomoc pri liečení akútnych respiračných ochorení a zápalov horných ciest dýchacích, kedykoľvek a kdekoľvek.